Всі існуючі професії світу список та опис. Абетка професій

Технологія індустріального виробництва. Професії важкої промисловості.

Мета уроку: вивчення понять: індустріальне виробництво, види індустріального виробництва, професії важкої промисловості.

Завдання:

    Познайомити учнів із сутністю індустріального виробництва, видами індустріального виробництва;професіями важкої промисловості; дати поняття індустріального виробництва.

    Розвивати технічне мислення, уміння вирішувати інженерні завдання.

    Виховувати інтерес до професій індустріального виробництва, повага до людей праці.

Оснащення: комп'ютер, екран, проектор

Ключові слова: індустріальне виробництво, машинобудуванняня, види машин, технології індустріального виробництва.

Структура

етапів заняття

Діяльність вчителя

Діяльність учнів

Примітки щодо методики ведення заняття

Організаційний момент

На дошці запис - дата, тема, що вивчається.

Контроль відвідуваності.

Цільова установка

Повідомляє тему та цілі уроку.

Запис теми уроку.

Повторення пройденого матеріалу

Які сфери виробництва ви знаєте?

Опитування

Вивчення нового матеріалу

    З індустріального виробництва.

    Види індустріального виробництва

    Структура промислового виробництва.

    Професії промислового виробництва.

    Опис окремих професій

Участь у розмові. Називають види індустріального виробництва, у нашому місті.

Робота зі схемою: Видобуток сировиниРозробка технологічного процесу для конкретного виробництваВиготовлення окремих деталейЗбіркаГотова продукціяРеалізація.

Запис у зошит.

Розповідь вчителя.

Розмова про види промислового виробництва.

Робота із схемою «Структура індустріального виробництва».

Подання професій.

Практична робота

(Підручник С.12-13)

Виконання практичної роботи з підручника.

Тест на увагу

Інженерні завдання

Завдання для перевірки технічного мислення. Робота з підручником

Підбиття підсумків уроку

Підбиває підсумок.

Виставлення оцінок, їх аргументація.

Домашнє завдання

Підручник, § 2, С.10-13

Програми

Додаток 1

Практична робота з теми

"Технології індустріального виробництва"

Знайдіть у правій колонці таблиці визначення, що відповідають поняттям, наведеним у лівій колонці.

Концепція

Визначення

А. Технологія індустріального виробництва

    Індустріальне виробництво з виготовлення засобів праці

Б. Машинобудування

    Випуск продукції із застосуванням машин, верстатів та механізмів.

В. Тяжка індустрія

    Комп'ютеризація та автоматизація виробництва

Г. Один з основних напрямків удосконалення індустріального виробництва

    Провідна галузь індустріального виробництва, у якій створюються основні знаряддя праці

Д. Механічна технологія індустріального виробництва

    Технологічні процеси, які здійснюються завдяки механічному впливу на предмет праці

Додаток 2

права шестерня?

    У напрямку стрілки Ст.

    Вперед – назад.

    За лівою стрілкою.

    Правою стрілкою.

    Вперед-назад.

3. достатньо лише однієї?

    Потрібен ланцюг А.

    Потрібен ланцюг Ст.

    Потрібні обидва ланцюги.

4. однаковою швидкістю?

    А ось швидше.

    Ось у швидше.

    Колодка зноситься швидше.

    Колесо зноситься швидше.

    Зношуються однаково.

6. одному з судин щільніше?

    Щільність однакова.

7. важче перекинути?

    Фігуру А.

    Фігуру Ст.

    Фігуру З.

8. льоду?

    Рівень підвищиться.

    Рівень знизиться.

    Рівень не зміниться.

    Брус А витримає велику.

    Брус В витримає велику.

10.

    Методом А.

    Методом В.

    Методом З.

11.

    Що стосується А.

    Що стосується Ст.

    В обох випадках однаково.

12.

    Рейка А вище.

    Рейки на одному рівні.

    Рейка В вище.

Додаток 3

Завдання на перевірку технічної миші лення

1. Якщо ліва шестерня повертається у вказаному стрілкою напрямку, то в якому напрямку повернетьсяправа шестерня?

    У напрямку стрілки Ст.

    Вперед – назад.

2. Якщо верхнє колесо обертається у напрямку стрілки,то у якому напрямку обертається нижнє колесо?

    За лівою стрілкою.

    Правою стрілкою.

    Вперед-назад.

3. Чи потрібні обидва ланцюги для підтримки таблички або додостатньо лише однієї?

    Потрібен ланцюг А.

    Потрібен ланцюг Ст.

    Потрібні обидва ланцюги.

4. Яка з осей обертається швидше або вони обертаються зоднаковою швидкістю?

    А ось швидше.

    Ось у швидше.

    Обидві осі обертаються з однаковою швидкістю.

5. Колесо та гальмівна колодка виготовлені з одного ма.теріалу. Що швидше зноситься: колесо чи гальмівна колодка?

    Колодка зноситься швидше.

    Колесо зноситься швидше.

    Зношуються однаково.

6. Чи однакова щільність рідини в судинах або вона водному з судин щільніше?

    Щільність однакова.

    Рідина щільніша в ємності А.

    Рідина щільніша в ємності Ст.

7. Маса (вага) фігур А, В, С однакова. Яку з нихважче перекинути?

    Фігуру А.

    Фігуру Ст.

    Фігуру З.

8. У ємності лід. Як зміниться рівень після таненняльоду?

    Рівень підвищиться.

    Рівень знизиться.

    Рівень не зміниться.

9. Бруси А (верхній) та В (нижній) мають однакове сечення та виготовлені з однакового матеріалу. Який брус можехоче витримати великий тягар?

    Обидва витримають однакову тяжкість.

    Брус А витримає велику.

    Брус В витримає велику.

10. Яким способом легше везти камінь?

    Методом А.

    Методом В.

    Методом З.

11. У якому разі легше піднімати вантаж?

    Що стосується А.

    Що стосується Ст.

    В обох випадках однаково.

12. Чи повинна на повороті одна рейка бути вищою за іншу?

    Рейка А вище.

    Рейки на одному рівні.

    Рейка В вище.

1. Тест на увагу.

«Уявіть, щови пілотлітака ТУ-134. Літак летить з Москви до Тамбова. У салоне - 104 пасажири, температура повітря за бортом - 40 °С. Домісця посадки літаку залишилось летіти 40 хвилин. Запитання:скільки років пілоту?(Відповідь у першому реченні завдання.)

2. Інженерні завдання.

а) Хто не бачив у кіно або не читав у книгах про вогоньстрільну зброю у вигляді авторучки або тростинки; про радіопредачнику у вигляді гаманця, гудзика або вставного зуба;про запальнички у вигляді пістолета або чобітка, про сільничку у виглядігрибка або поклажі, нав'юченої на ослика!

Таке виконання одного технічного об'єкта у формі іншого, що має зовсім інше призначення, з метою створити хибне уявлення та є винахідницький метод «псевдоморфізації». Назвіть приклади застосування цьогометоду.(Відповіді учнів.)

б) Будь-який предмет, крім своїх звичайних властивостей, яких всі звикли, має ще й приховані властивості. Приховані - значить незвичайні, не відразу помітні, що не кидаються в очі. Наприклад, усі знають, що сірник може горіти і світитися – це його звичайна властивість. А приховане - при згорянні вона зменшується у вазі та розмірах.

А прихована властивість води? Можна, скажімо, з неї викласти стіну, як із цегли? Можна. Якщо її попередникале перетворити на кригу, на крижану цеглу. Ось вам прихованеЯкість води.

Знайдіть приховані властивості наступних об'єктів: поліетиленові пробки, ковпачки від флаконів, використанийстрижень кулькової ручки та ін.

Приклади відповіді : пробки поліетиленові надягають.на ніжки крісел та стільців, щоб ті не псували підлогу; із ковпачків від флаконів можна зробити ручки для меблів; з використанняванного стрижня кулькової ручки виходять заклепкиєднання тканин, шкіри тощо.

Сьогодні я розпочав роботу над списком усіх існуючих інтернет-професій, про які надалі збираюся розповідати докладніше в окремих статтях.

Я вже не можу уявити своє життя без. За віддаленням майбутнє! Жодна успішна компаніясьогодні не обходиться без свого сайту, а багато сучасних проектів повністю ведуть свою діяльність онлайн.

Тому з'являється все більше різних вакансій, що не вимагають прив'язки до якогось місця та офісу.

Список всіх інтернет-професій

На цьому етапі список ще зовсім правильно і логічно сформований. Ми щодня працюємо, щоб зробити його максимально точним та розбитим за певними категоріями.

Робота з написанням та обробкою тексту

Чати з професій

Друзі, ми подумали і вирішили, що буде корисно зробити окремі чати в Telegram з різних спеціальностей. Щоб ви могли обмінюватись досвідом, ділитися корисною інформацієюшукати роботодавців і так далі.

Приєднуйтесь та будьте корисні один одному.

Слово "професія" походить від латинського "professio", що означає "офіційний рід діяльності, заняття". Сучасне визначення цього терміна об'ємніше і звучить так: «професія – це історично виниклі форми трудової діяльності, для виконання яких людина повинна мати певні знання, навички, здібності, а також професійно важливі якості».

Наш список професій постійно оновлюється та зростає.

Існує спеціальний перелік професій (де, на жаль, не можна знайти опис) затверджений Міністерством праці Росії - « Загальноросійський класифікаторпрофесій робітників, посад службовців та тарифних розрядів»(ОКПДТР). Як правило, жорстка тарифна сіткареально використовується тільки в державних та бюджетних установ. Приватні фірми та комерційні організаціїставляться до невідповідності між освітою, професією та посадою більш лояльно.

Консультація з профорієнтації від ПрофГіда допоможе вам у цій важливій справі не лише як інформаційна підтримка, але вкаже напрямок та розставить орієнтири, що відповідають вашим здібностям. Адже для побудови успішної кар'єри та гідного життя в майбутньому недостатньо визначити схильність до тієї чи іншої професії. Психолог допоможе вам вибрати професію, що відповідає вашим талантам, але в різних галузях– найбільш розвинених у теперішньому та перспективних у майбутньому.

Світ професій неймовірно різноманітний та великий. Щоб не розгубитись у цьому різноманітті, професії умовно розділили на групи: людина-людина, людина-техніка, людина-природа, людина-художній образ.

Ми робимо все, щоб ви розібралися у своїх бажаннях та придбали необхідну інформацію.

ПрофГід дасть вам:

  • імпульс для руху вперед
  • можливість дізнатися нове
  • пізнати себе з нового боку, дивуватися та радіти цим відкриттям.

    Цей список повний перелік професій, якими займався вигаданий персонаж мультсеріалу «Сімпсони» Гомер Сімпсон. Неканонічні професії (наприклад, у Хелоуїнівських епізодах) позначені зеленим шрифтом. У серії "Papa s Got a Brand New Badge"... ... Вікіпедія

    Основна стаття: Галілео (програма) В основному кожен випуск складається з чотирьох шести сюжетів та одного експерименту у студії. Сюжети можуть бути як з оригінальної німецької версії, так і зняті вже російською командою. Зміст 1 1 сезон (березень… … Вікіпедія

    Список видатних вчених та професорів, пов'язаних з Ташкентом Основна стаття: Відомі особи, пов'язані з Ташкентом Ташкент відвідували, в ньому жили і працювали багато видатних вчених та професорів. В тому числі: Зміст 1 Геологи та гірники 2… … Вікіпедія

    Список давньоєгипетських папірусів, з перерахуванням найбільш важливих знайдених давньоєгипетських папірусів, а також основні дані про них. Папіруси розташовані у списку за віком: від найдавнішого до найновішого. Скорочення: Б: біографічні … Вікіпедія

    Список епізодів мультсеріалу "Гей, Арнольд!" Мультсеріал "Гей, Арнольд!" має п'ять сезонів, які включають в цілому 98 серій. Більшість із них складаються з двох сюжетно не пов'язаних один з одним епізодів. Загальна кількість епізодів… … Вікіпедія

    У цій статті подано хронологічний список журналістів, які стали жертвами вбивства, перестрілки та терактів у Росії з 1993 року. Шість категорій використано у найдокладнішому та найповнішому джерелі вбивство; перестрілка (військові… … Вікіпедія

    Нижче наведено список епізодів та фільм Оригінального Кіно Каналу Дісней Чарівники з Вейверлі Плейс. Прем'єрна серія вийшла 12 жовтня 2007 року. Усі серії обертаються навколо боротьби Алекс Руссо (Селена Гомес) та її братів Джастіна (Девід Хенрі) та ... Вікіпедія

    - … Вікіпедія

    Мультсеріал "Гей, Арнольд!" включає 98 серій по 23 хвилини і одну подвійну серію (The Journal довжиною 45 хвилин), розбитих на 5 сезонів. Більшість серій складаються з двох не пов'язаних за сюжетом епізодів, але деякі серії повністю складаються з одного… Вікіпедія

    Основна стаття: Відомі особи, пов'язані з Ташкентом Ташкент відвідували, в ньому жили і працювали багато видатних учених та професора. В тому числі: Зміст 1 Геологи та гірники 2 Математики … Вікіпедія

Книги

  • Перевірка та налагодження електрообладнання (ПМ. 02), Оліфіренко Наталія Олександрівна, Галанов Костянтин Дмитрович, Овчиннікова Інна Василівна. Навчальний посібникрозроблено на основі Федерального державного освітнього стандарту середнього професійної освітиза професією 13. 01. 10 "Електромонтер з ремонту та…
  • Перевірка та налагодження електрообладнання ПМ 02, Оліфіренко Н., Галанов К., Овчиннікова І. (авт.-склад.). Навчальний посібник розроблено на основі Федерального державного освітнього стандарту середньої професійної освіти за професією 13. 01. 10 «Електромонтер з ремонту та…

Ми хочемо розповісти про проект "Абетка професій", який підготували з учнями 1 класу під час навчання грамоти. Це перші кроки у роботі з профорієнтації, яку необхідно розпочинати вже з перших років навчання у школі. Проект виконаний у цікавій, цікавій формі; присутні творчі завдання, обов'язкова допомога батьків. У роботі над проектом взяв участь весь клас.

Привіт! Ми, учні 1-А, класу представляємо спільний проект "Абетка професій". У цій роботі ми хотіли показати, як багато прекрасних та гідних професій існує у сучасному житті.

У мене ростуть роки,
Буде й сімнадцять.
Де мені працювати тоді,
Чим займатись?
(В. Маяковський)

Кожен з нас має в майбутньому вибрати собі професію до душі. Чи багато ми знаємо професій? Лікар, вчитель, продавець, шофер, програміст: - ось, мабуть, найвідоміші для нас професії. Але ми здогадувалися, що професій дуже багато, різних, цікавих, незвичайних. На уроці навчання грамоти ми читали розповідь в Азбуці про те, ким мріють стати хлопці, коли виростуть. Вивчаючи нові літери, ми також читали людей різних професій: кухар, столяр, водолаз. І ось ми задумалися, а які є ще професії? Цікаво було б дізнатися про них. І не просто дізнатись, а пов'язати це з уроками грамоти. Так виникла ідея проекту.

Перше, з чого ми розпочали роботу, це вирішили дізнатися про назви професій, які є на світі. Щоб цікавіше було виконувати це завдання, вирішили шукати назви професій на кожну букву російського алфавіту. Заодно й букви вивчимо! Кожен учень класу вибрав собі бланк завдання з трьома літерами алфавіту (Додаток A). Вдома разом із батьками чи самостійно ми вписали якнайбільше назв професій на кожну букву. Завдання здали нашому керівнику – нашій вчительці. Вона узагальнила цю роботу та склала список назв професій в алфавітному порядку. Виявилося, що ми знайшли 207 назв професій майже на всі літери російського алфавіту!

І ось наступний етап роботи. З цього великого списку треба було вибрати найнезвичайніші назви професій, про які ми нічого не знали, не чули, не мали уявлення. Працювали ми у групах. Ми активно обговорювали, з'ясовували, сперечалися. І ось за підсумками обговорень з'ясувалося, що у всіх групах було відзначено три однакові назви професій: агроном, єгер, радист.

Тепер нам потрібно було знайти інформацію про ці професії, що нас зацікавили. Працювали ми вдома, нам допомагали батьки. Ось що ми довідалися.

Агроном - спеціаліст сільського господарства, який має всебічні знання з вивчення, обробітку польових, садових, городніх культур. Слово "агроном" походить від двох грецьких слів: "агрос" - поле та "номос" - закон. Агроном знає, коли треба сіяти та збирати врожай, як боротися з бур'янами, із хворобами рослин, із шкідниками. Високий урожай – найбільша нагорода для агронома.

Єгер – професійний мисливець, мисливствознавець, лісничий. Він охороняє територію лісових угідь від браконьєрів, контролює правильність полювання. Єгер чудово знає ліс, лісових мешканців, готує запаси їжі на зиму для звірів та птахів, охороняє їх від браконьєрів. Допомагає мисливцям-аматорам. Це дуже важлива та небезпечна професія.

Радист - спеціаліст з передачі та прийому повідомлень по радіо. Він працює в морі на кораблях, на підводних човнах; у небі на літаках, у космосі; землі, де є радіозв'язок. Радист - військова професія. За допомогою абетки Морзе передається інформація. Абетка Морзе – це зашифрований алфавіт.

В результаті виконаної роботи у нас вийшов "Словник професій". У ньому розташовані назви професій за абеткою. Читайте та вибирайте для себе майбутню професію (Додаток B).

Щоб закріпити отримані знання, ми вигадали гру. Вигадували невелику казкову історію про те, як в одному місті злий чарівник нашкодив мешканцям. Потрібно було відповісти на запитання, люди яких професій допоможуть виправити становище та встановити порядок (Додаток C).

Наша робота закінчилася. Зробимо висновки:

Прекрасних професій у світі не злічити,
І кожній професії слава та честь!

А найголовніше, ми зрозуміли, хоч би яку професію ми вибрали в майбутньому, готуватися до неї треба вже зараз – добре вчитися, бути старанними, відповідальними, акуратними.

Якщо хочеш будувати міст,
Спостерігати рух зірок,
Управляти машиною у полі
Або вести машину вгору -
Добре працюй у школі,
Добросовісно навчайся.
(С.Маршак)

Програми

Додаток A. Зразок бланку завдання №1.

Абетка професій Напиши назви професій на кожну букву
А
Б
У

Додаток B.Словник професій.

Примітка: всі назви записані саме так, як їх учні написали спільно з батьками. Мета такого завдання – розширення словникового запасу учнів, підвищення пізнавальної активності. Якщо ви виконуватимете такий проект, назви професій можуть бути іншими. Оформити словник можна також у будь-якому вигляді. Ми оформили його у вигляді саморобної книжки, що сброшурувала, а слова були розташовані в стовпчик.

Словник професій

Авіаконструктор, Автогонщик, Автослюсар, Агроном, Адвокат, Актор, Аніматор, Артист, Архітектор, Астролог, Астроном

Банкір, Бармен, Бібліотекар, Біолог, Бортінженер, Бортпровідник, Ботанік, Боцман, Бульдозерист, Бухгалтер

Вагоновожатий, Вахтер, Верстальник, Ветеринар, Винороб, Водій, Водолаз, Повітроплавець, Вокаліст, Вихователь, Лікар

Генетик, Геолог, Гід, Гример, Гувернантка

Двірник, Дизайнер, Дипломат, Диригент, Дресирувальник

Залізничник, Бляхар, Живописець, Тваринник, Жокей, Жонглер, Журналіст

Забійник, Завідувач, Заводчик, Завуч, Завгосп, Закрійник, Замірник, Заправник, Звонар, Землекоп, Знахар, Зоолог, Зоотехнік

Іконописець, Ілюзіоніст, Імунолог, Інженер, Інспектор, Інструктор, Інструментальник, Іригатор, Мистецтвознавець, Випробовувач, Історик, Іхтіолог

Касир, Кітобій, Комбайнер, Кондитер, Космонавт, Коваль

Лісник, Лісоруб, Льотчик, Логопед, Човник

Маляр, Масажист, Машиніст, Міліціонер, Моряк, М'ясник

Наладчик, Невролог, Невропатолог, Нейрохірург, Нормувальник, Носій, Нотаріус, Няня

Окуліст, Оператор, Офіцер, Офіціант, Мисливець, Охоронець

Перукар, Парфумер, Співак, Пекар, Палітурник, Друкар, Пічник, Піаніст, Пілот, Письменник, Тесляр, Кухар, Прикордонник, Пожежний, Полірувальник, Кравчиха, Листоноша, Поет, Програміст, Продавець, Бджоляр

Робочий, Радист, Режисер, Репортер, Ріелтор, Риболов

Сантехнік, Зварювальник, Скотар, Сталевар, Стиліст, Столяр, Стоматолог, Сторож, Суддя, Сировар

Таксист, Телеведучий, Технолог, Товарознавець, Токар, Тракторист, Тренер, Трубочист

Прибиральниця, Угольник, Укладач, Приборкувач, Керуючий, Уролог, Уфолог, Вчений, Учитель, Вчитель

Фармацевт, Фасадник, Фасувальник, Фельдшер, Фігурист, Фізик, Фітотерапевт, Фокусник, Фотограф, Фотокореспондент, Фотомодель, Фрезерувальник

Халвомес, Хімік, Хірург, Хлібороб, Бавовник, Хореограф, Художник

Квітникар, Квіткарка, Церковнослужитель, Циркач, Цирюльник

Часовик, Чеканщик, Чертежник, Чесальщик, Чистильник

Шарманщик, Швачка, Шеф-кухар, Шліфувальник, Шоумен, Шофер, Штукатур, Штурман

Економіст, Екскаваторник, Екскурсовод, Електрик, Етнограф

Гуморист, Юнга, Юрист

Додаток C.Приклади казкових історій, вигаданих учнями.

Добро перемагає зло.

Жили-були ліліпути. І все в них було добре, доки не прилетів злий чарівник. Він накрив усе місто білим снігом. Загинули всі дерева, кущі. І весна з літа більше не приходили. Ліліпути замерзли і почали хворіти. Тоді зібралися всі двірникиі розміли весь сніг. Агрономизорали землю, посадили нові дерева. А лікарінапоїли всіх мешканців чаєм із малиною, і все стало як раніше. А злий чарівник зрозумів, що він програв і полетів.

Георгій Тимофєєв, учень 1 – А класу

Жив-був у світі злий чарівник темряви. Він пробрався до міста, в якому люди збиралися зустрічати Новий рік. У місті все було прикрашене гарними лампочками. Все навколо сяяло, і було дуже світло. Злий чарівник нагнав сильний вітер, і всі електричні дроти обірвалися. Тоді прийшли електрикиі полагодили всі дроти, а міліціонерипрогнали злого чарівника.

Максим Шутіков, учень 1 – А класу

Якось до міста Щастя прийшов злий чарівник. Він був ще й шкідливим. І ось він вирішив нашкодити людям. Чарівник змахнув своєю чарівною паличкою, і всі діти в місті стали дурними. Вони забули букви. Але дітям можуть допомогти вчителі. Вони навчать дітей читати та писати.

Валерія Плосконосова, учениця 1 – А класу

Сердитий чарівник.

Злий чарівник переплутав у місті світлофори: коли у пішоходів горів червоний, то й у машин теж червоний. І тому весь рух у місті зупинився, і ніхто не знав, кому поступатися дорогою.

А виправити це допомогли інспектора дорожнього руху. Вони стали регулювати своєю смугастою паличкою рух машин та пішоходів. І злий чарівник здався - він повернув все на свої місця.

Яна Дурова, учениця 1 – А класу

Художник.

Настала зима. Усі мешканці міста Москви почали готуватися до Нового року. Усі почали малювати новорічні малюнки. А злого чарівника, який мешкав у цьому місті, ніхто не запросив на свято. Він образився і зіпсував усі малюнки. На всіх малюнках замість Діда Мороза з'явилася Кікімора. Мешканці засмутилися. Хто ж допоможе виправити все?

А в цьому місті жив добрий художник.Люди пішли до нього та попросили допомоги. Він одним помахом чарівного пензлика зробив так, щоб на всіх малюнках замість Кікімори з'явився Дід Мороз.

У хаті Дід ​​Мороз тепер має чудову виставку картин.

Іра Герасимова, учениця 1 – А класу

Казкова історія.

У деякому морі, на його середині лежав острів. На ньому стояло місто. У цьому місті жили дуже дружні та працьовиті люди. І ось одного разу, коли вони готувалися відзначити велике свято "День острова", і сталася ця історія.

На найкрасивішій площі мешканці поставили столи для всіх остров'ян і приготували багато смачного частування. Але один чарівник, який жив на сусідньому острові, образився на те, що його не запросили на свято, і зіпсував частування. Він перетворив його на гірке й неапетитне. І наклав на всіх мешканців заклинання, щоб вони забули всі рецепти. Дуже засмутилися жителі острова, адже їхнє свято було зіпсоване.

Раптом їм на допомогу, немов із морської піни, прийшла гарна жінка. В руках у неї була металева валізка. Вона відкрила його, одягла навушники і почала передавати якесь незрозуміле повідомлення. Мешканці містечка стояли, дивились і нічого не розуміли. Минуло небагато часу, і прилетів маленький червоний гелікоптер. У ньому сидів важливий чоловік у білому ковпаку на голові. Він привіз багато продуктів і приготував дуже смачні та незвичайні страви. А найкращою стравою був величезний п'ятиярусний торт.

Мешканці були дуже раді, що свято у них таки відбулося. Вони навіть пробачили та запросили на свято сусіда-чарівника. Чарівник вибачився, розчарував усіх мешканців та прикрасив площу квітами та кулями. А наприкінці свята подарував усім мешканцям святковий салют. У всіх був дуже гарний настрій.

Хто ж ці таємничі помічники?

До людей яких професій їх можна віднести?

Анна Сисецька, учениця 1 – А класу



Поділіться з друзями або збережіть для себе:

Завантаження...